ד"ר סימה קריכלי

ד"ר סימה קריכלי

ד"ר סימה קריכלי בעלת רישיון מס' 1-13905 לעסוק ברפואה מתאריך 11 בנובמבר 1979. במרפאתה בראשון לציון ד"ר סימה קריכלי מעניקה טיפול למטופליה בעברית, אנגלית ו-רוסית.  במרפאה של ד"ר סימה קריכלי ניתן שירות לחברי קופת חולים מכבי אך ייתכן וניתן יהיה להזמין תור באופן פרטי.

דירוג וחוות דעתמרפאות ושעות קבלה

דירוג וחוות דעת גולשים על ד"ר סימה קריכלי

דרג/י רופא

הדירוג הממוצע של ד"ר סימה קריכלי הינו 4.67. הדירוג מבוסס על 12 גולשים שהביעו את חוות דעתם על ד"ר קריכלי.

  (5)
  שיראל זלנסקי דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  רופאה מדהימה, אדיבה סבלנית ומסבירת פנים. אחראית,מקצועית ואכפתית. כן ירבו כמותה
  (5)
  צליל אופנהיימר דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  רופאה מעולה,קשובה,מקצועית ונותנת בטחון גם במצבים בריאותיים מאתגרים. שאפו לד"ר קריכלי היקרה ותודה רבה מכל משפחת אופנהיימר,ראשון לציון.
  (5)
  ליאל בן חמו דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  טוב שבמערכת הבריאות בישראל ישנם רופאים אמיתיים שכל חייהם מוקדשים לרפואה כמו ד"ר קריכלי. אם ניתן היה לתת ציון של 10 כוכבים- הייתי נותנת. רופאה פשוט מהממת שמשרה בטחון בכל שלב שאני נמצאת בידיים טובות!
  (5)
  נתי שמואלוביץ' דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  רופאה משכמה ומעלה. רופאה שהיא תפארת הרפואה המתקדמת במדינת ישראל. אני ואשתי גאים להיות המטופלים שלה. רופאים כמו ד"ר קריכלי הם זן נדיר בהחלט.חג פסח שמח ובריא לכל עם ישראל באשר הוא,ותודה ענקית לד"ר קריכלי על מי שהיא. נתי וקרן שמואלוביץ',מערב ראשון לציון.
  (5)
  בנימין לוי דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  רופאה משכמה ומעלה. תמיד מקבלת אותי ולא משנה כמה התורים מלאים. בזכותה אני איש בריא היום! יחס משפחתי,קשובה ורופאה מהטובות ביותר שיש בארצינו. בנימין לוי.
  (5)
  ליאת כהן דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  רופאה שנותנת יחס אישי חם,מרגיעה ומדייקת באבחנותיה בשיעור של 100%! כל המשפחה שלנו מטופלת אצלה מאז ומעולם ויש סיבה טובה לכך: ד"ר קריכלי.
  (5)
  דני אברהמי דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  אני מטופל אצל ד"ר קריכלי כ 5 שנים. רופאה מסורה,מדויקת ודואגת לפציינטים שלה כאילו היו משפחתה הפרטית. אין לי מספיק מילים אפילו להתחיל להודות לה. יישר כוח.
  (5)
  אלי חצרוני דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  היא הצילה את חיי! רופאה מדהימה: הגעתי אליה עם כאב קל בגב. אחרי שנשלחתי על ידיה לסדרת בדיקות ספציפיות אובחנה בעיה בלב שדרשה צינתור מיידי. ללא האבחון המהיר של ד"ר קריכלי לא הייתי שורד. אודה לה כל חיי
  (5)
  יואל נחמני דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  ברצוני להביע מילות הערכה על המקצועיות והיחס החם של ד"ר קריכלי ושל צוות משרדה המסור. אין מילים למקצועיות,ליחס ולטיפול המדוייק שניתן לי במרפאתה.
  (5)
  רונית כהן דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  רופאת משפחה מדהימה,אישה מקסימה,ממש אין לי מילים להודות לה על מסירותה האינסופית. ישר כוח והמון המון תודה
  (5)
  דינו קאסטלאנו דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  אני וכל משפחתי מטופלים אצל ד"ר קריכלי כ 15 שנים. אך ורק בזכות האיבחונים המדוייקים של ד"ר קריכלי שרדנו מצבים רפואיים מורכבים. מיותר לציין שהיחס החם במשרדה הוא מעבר למצופה ואנחנו מרגישים שיש מי ששומרת עלינו. מה שהכי חשוב זה שעל ד"ר קריכלי אנחנו סומכים את בריאות משפחתינו המורחבת בעיניים עצומות משפחת קאסטלאנו
  (1)
  ליטל אשכנזי דירג/ה את ד"ר סימה קריכלי:
  דירוג 1 זאת מחמאה למרפאה של קריכלי. מזכירה שעונה בקוצר רוח וחוסר סבלנות. רופאה שדוחפת תרופות כאילו היא מקבלת אחוזים.. אה.. רגע... אני אישית הייתי שמחה לתבוע אותה על נזק שנגרם לי כתוצאה מהחוסר מקצועיות שלה. רק שלצערי מערכת המשפט בארץ לא בדיוק עושה צדק. אז מה שנשאר לי זה לכתוב פה תגובה ולקוות שלא יגיעו אליה אנשים שמעוניינים בבריאות כי היא לא הכתובת . בדק בית דחוף .

שליחת חוות דעת ודירוג

מכירים את ד"ר סימה קריכלי? שלחו את חוות דעתכם על דוקטור קריכלי בצירוף הדירוג.

קליניקות ושעות קבלת קהל ד"ר קריכלי סימה